Honored Teachers, Mongol ulsyn Gavyat Bagsh nar      
  Овог Нэр Тушаал гаргасан
 он сар 
харъяалал  
  Хєдєлмєрийн баатар (XB)      
1 Дод Базар 1975.8.19 Дорнод улз, (1961 Гавъяат) 1912-1997
2 Дорлиг Дагва 1975.8.20 Завхан Жавхлант, монгол хэл (1967 Гавъяат) 1916-1987
           
  Ардын багш (AB)      
1 Гунгаажав Батсүх 1981.11.2 УБДС, газарзүй (1946 Гавъяат) 1911-1988
2 Хүрлээ Бадамсэд 1989.6.5 ХО Булган сум, Биологи (1981 Гавъяат) 1937-
3 Дагва Чойжилсүрэн 1991.7.4 МУИС багш монгол хэл (1968 Гавъяат) 1908-1993
4 Лувсанцэрэн Шагдар 1991.7.4 МУИС багш, тоо (1981 Гавъяат) 1925-
5 Гармаа Долгорсүрэн 1993.4.15 бүжгийн багш 1923-
6 Цэрэн Цэвээн

2001

УБ 1-р  бага анги (1990 Гавъяат) 1942-
7 Оролжав Отгонсүрэн 2004 УБИС (1997  Гавъяат) 1928-
8 үнэнбилэг Маам 2005 Уб 11-р сургууль, тоо (1996 Гавъяат) 1940-
9 Шарав Shagdar 2006.01.26 Газарчин дээд, газарзүй (2006.01.26 AB) 1933-
10 Чилхаажав Авдай 2006.07.04 ТИС (2006.07.04 AB) 1943-
11 Danzandarjaa Sereeter 2006.12.26    
12 Жамъяншарав Дүгэр 2007.02.15 Huuhed surgan humuujuuleh tuv zahiral  
13 Sereenen Галсан 2008.07.09 орос хэл 1931-
 14 Byaraa Chimed 2008.07.09    
15 Далхсүрэн Тємєр

2008.08.28

ДУ Дэрэн багш, монгол хэл (2008 AB) 1949-
16 Chimedbazar Nasantogtoh 2008.08.28    
17 Damdinjav Bandi 2008.08.28
           
           
  Гавъяат багш нар (GB)      
1 Дондог  Цэгмид 1942.7.25 БНХАУ-д Элчин сайд, Биологи 1915-1990
2 Хорлоо Далхжав 1942.7.25 Багшийн дээд,  монгол хэл 1911-1990
3 Цэрэнпил Шаравнямбуу 1942.7.25 СХУХ-д мэргэжилтэн,  тоо  1909-1981
4 Сэнгээ  Тамжид 1942.7.25 тоо  1910-1981
5 Дэмбэрэл  Дэнсмаа 1943.5.29 монгол хэл 1915-1983
6 Долгор Лянхуа 1946.7.8 хөгжим 1895-1977
= Гунгаажав Батсүх 1946.7.8 УБДС, газарзүй (1981 AБ) 1911-1988
7 Балдан Цэвэгжав 1947.3.8 УБДС монгол хэл 1907-1992
8 Лхаасүрэн Жүрмэд 1949.2.4 бага анги 1896-1984
9 Чүлтэм Палам 1949.2.4 сурган 1909-1973
10 Цэвэг Раш-Онолт 1949.2.4 бага анги 1875-1951
11 Ольга Бадамжав 1951.10.17 орос хэл 1895-1957
12 Бадам Жамъяндагва 1951.10.17 УБДС, монгол хэл 1910-1976
13 Чимэд Түмэн 1951.10.17 СЭЗДС, эдийн засаг 1900-1987
14 Эрдэнэбат Шагдар 1951.10.17 Шаамар Жимсний станцын дарга, Биологи 1915-1973
15 Мэнгэт Насанбуян 1951.10.17 Багшийн сургууль, физик 1913--1997
16 Буд Дэжидмаа 1951.10.17 газарзүй 1906-1987
17 Бадам Тагар

1956.11.2

Санхүүгийн техникум, эдийн засаг 1899-1980
18 Сэрээтэр  Цэрэн 1959.11.13 СЭЗДС, эдийн засаг 1900-1967
19 Савет Чолтой 1960.7.20 бага анги 1918-1974
20 Дулам Долгорсүрэн 1960.11.1 УБ 3-р сургууль, бага анги 1918-
21 Гэндэн Дорж 1960.12.1 ГО Тамч сумын багш, бага анги 1915-1986
22 Дамдин  Пунцагдорж 1961.2.15 ЄВ сургууль, бага анги 1911-1985
23 Жанчив Намсрай 1961.6.24 Tөв, бага анги 1891-1972
24 Пунцагдорж Чойнод 1961.7.5 ЄМ Гэгээрлийн хэлтэс, бага анги 1915-1978
25 Зул Цагаанхачиг 1961.8.7 Ховдын 10 жил захирал, газарзүй 1914-1982
26 Баатар Сайнбуян 1961.8.7 Увс 10 жил багш, бага анги 1913-1975
27 Тогооч  Уртнасан 1961.8.7 Завхан Тогонуурын багш, бага анги 1912-1986
28 Хонгоодор Долгор 1961.8.7 Налайх 10 жил багш, бага анги 1918-
29 Бат Долгормаа 1961.8.7 СХУХ, газарзүй 1916-
30 Санж Цэрэндулам 1961.8.7 Уб багш, монгол хэл 1908-1999
31 Дэндэв Даш 1961.8.7 Архангай, түүх 1908-1968
= Дод Базар 1961.8.7 СХУХ (1975 XB) 1912-1997
32 Балжинням  Сэмжид

1962.4.12

монгол хэл 1920-1990
33 Гочоо Даваа 1964.12.24 Зүүнхараа сургууль, түүх 1916-1977
34 Бутач Дэндэв

1963.1.1

Худалдааны техникумд багш, түүх 1912-1971
35 Баян Чимэд 1967.2.3 Дархан Политехникум, түүх 1916-1973
= Дорлиг Дагва 1967.2.3 Завхан Жавхлант, монгол хэл (1975 XB) 1916-1987
36 Тамжав Банзрагч 1967.2.3 СБ, бага анги 1914-1983
37 Базар Хүүхээ 1968.2.2. бага анги 1930-
= Дагва Чойжилсүрэн 1968.10.3 МУИС багш монгол хэл (1991 AB) 1908-1993
38 Лигдэн  Балжир 1970.1.31 Багшийн сургууль,  тоо  1910-1980
39 Намжил Биндэръяа 1970.1.31 БХ 8 жил багш, бага анги 1912-1977
40 Дорж  Равданжамц 1971.6.3 ЄМ Ханхонхор, бага анги 1920-1992
41 үрхин Актышхан 1971.6.3 БЄ 1-р сургууль, бага анги 1921-
42 Ёндонжамц Бат-Єлзий 1971.6.3 Увс Бєхмєрєн, бага анги 1920-
43 Найдан Бадарч 1971.6.3 ГО Цогт сум, тоо  1928-
44 Гаажид Сугар 1971.6.3 Дорноговь Хатанбулаг, бага анги 1937-
45 Авирмэд Батжаргал 1971.6.3 Євєрхангай Уянга, бага анги 1914-1997
46 Содномжамба Бавуу 1971.6.3 Хєвсгєл 10 жил, газарзүй 1911-1996
47 Дорж  Дондогдорж 1971.7.2 Худалдааны техникум, газарзүй 1915-1984
48 Дугар  Цэсмаа 1971.7.2 24-р сургууль, газарзүй 1912-1986
49 Балдан Гомбосүрэн 1972.4.12 Багшийн сургууль, газарзүй 1923-1981
50 Содномдорж Цагаан

1973.2.15

УБ багш, тоо  1926-1987
51 Гомбо Сүрэн 1974.3.4 Тєв Баянчандмань, бага анги 1914-1999
52 Жамбаа Цэрэнжав? 1974.12.10 НДС-ийн орлогч захирал, түүх 1917-1995
53 Ганжив Рэнцэндорж 1975.8.19 Булган тєвийн 10 жил, монгол хэл 1926-
54 Дорпалам Даш 1975.8.19 Сэлэнгэ ЗХ 1-р сургууль, түүх 1917-1987
55 Бирваа Дармаа 1975.8.19 Завхан Тєвийн 10 жил, түүх 1918-
56 Цогт-Очир  Пэлжээ 1975.8.19 Дундговь Сайхан-Овоо, бага анги 1924-
57 Даржаа Батсуурь 1975.8.19 Хєвсгєл Шинэ-Идэр 8 жил, бага анги 1918-
58 Баянжаргал Пүрэвхүү 1975.8.19 Дархан Политехникум захирал, түүх 1924-1997
59 Шадав Лувсанвандан 1980.1.18 МУИС, монгол хэл 1909-1983
60 Юмжид Балжинням 1980.10.25 Санхүүгийн техникум 1922-
61 Умербек Камбар 1981.4.23 НДС-н багш, эдийн засаг 1921-1986
62 Дорж  Цэдэв 1981.6.26 Булган Хишиг-Єндєр 10, монгол хэл 1933-
63 Базар Гомбо 1981.6.26 ГО тєвийн сургуулийн захирал, тоо  1930-1994
64 Долгоржав Санжаа 1981.6.26 ЄВ Хужирт багш, монгол хэл 1932-
= Хүрлээ Бадамсэд 1981.6.26 ХО Булган сум багш, Биологи (1989 AB) 1937-
65 Байтаза Хурметбек 1981.7.4 БЄ НХ 1-р нбд, эдийн засаг 1928-1991
66 Ядамсүрэн Шагдарсүрэн 1981 түүх 1925-1995
67 Даваа Гомбосүрэн 1981.7.9 УБ захирал, түүх 1925-1990
68 Зэвэг Цэрэннадмид 1981.7.9 Уб хич эрхлэгч,  түүх 1924-1995
69 Сүрэн Бямбажав 1981.7.9 Дархан Политехникум захирал, бага  
= Лувсанцэрэн Шагдар 1981.7.2 МУИС багш, тоо (1991 AB) 1925-
70 Мишиг Цэрэндорж 1981.11.2 ХБДС захирал, сурган 1935-
71 Пунцагнамжил Дуламсүрэн 1983.7.8 Хэнтий тєвийн сур  багш, бага анги  
72 Халтар Зандраабал 1984.10.17 НДС багш,  түүх 1919-
73 Бат Оргой 1984.11.6 Уб 14-р сургууль, физик 1932-1996
74 Дамба Гончиг 1985.1.18 Архангай 1-р сургууль, бага анги 1935-1999
75 Буян-Єлзий Амгалан 1985.1.18 БХ Эрдэнэцогт захирал, газарзүй 1932-
76 Аюуш Оюунханд 1985.1.18 Уб  2-р сур багийн багш, бага анги 1940-
77 Дорж  Дамдинжав

1988.3.16

ДУ Цагаандэлгэр захирал, физик 1933-
78 Төгс Нямдорж 1989.6.5 Ар 1-р сургууль захирал, Биологи 1934-1996
79 Гайрав Гомбожав 1989.6.5 УВ тєвийн 2-р сургууль, физик 1939-
80 Пэлжээ Долгор 1989.6.5 АУДуС, эмч 1930-1991
81 үржинцэрэн Санжмятав 1990.4.16 МУИС мат багш 1925-
82 Далхсүрэн Тємєр 1990.7.20 ДУ Дэрэн багш, монгол хэл (2008 AB) 1949-
83 Цэрэн Цэвээн 1990.7.20 УБ 1-р сургууль, бага анги (2001 AB) 1942-
84 Самдан Бор 1990.7.20 Уб БТМС мастер багш, хөдөлмөр 1939-
85 Санжжав Бадамханд 1990.7.20 Уб Багш бэлтгэх сургууль, бага анги 1934-
86 Мижид Дамбадорж 1990.11.19 АУДС багш, эмч 1925-1990
87 Шинж Энхтуяа 1991.7.5 БУ тєвийн сургууль, бага анги 1942-
88 Чойров Цэдэвсүрэн 1991.7.5 ДД 5-р сургууль, бага анги 1936-
89 Надмид  Мижиддорж 1991.7.5 ДУ 1-р сургууль захирал, түүх 1932-1995
90 Чүлтэмжамц Гантємєр 1991.7.5 ХЭ 1-р сургууль, бага анги 1942-
91 Гөлөг Цэрэндагва 1991.7.5 АУИС тэнхмийн эрхлэгч, эмч 1931-
92 Бавуу  Цэрэндорж 1991.7.5 Уб, монгол хэл 1931-
93 Шаравнямбуу Оюун 1991.10.29 СБ Түмэнцогт багш, газарзүй 1949-
94 Намсрай Содном 1992.10.26 ШУА ФТХ, физик 1923-
95 Нанира Даваа 1992.10.26 МУИС багш, Биологи 1933-1994
96 Чойжив Лувсанжав 1992.10.26 МУИС ОУХДС, монгол хэл 1930-1998
97 Муберек Амантай 1993.4.15 БЄ 2-р сургууль 1949-
98 Лувсаншагдар Балжид 1993.4.15 Уб112-р цэц эрхлэгч 1941-
99 Балсан Бор 1993.4.15 МУИС 1926-1997
100 Содномжамц Норовсамбуу 1993.4.15 МУИС тэнхмийн эрхлэгч, гүн ухаан 1929-
101 Ширнэн Отгон 1993.4.15 Уб 37-р сургууль, газарзүй 1936-
102 Мижиддорж Цэрэнханд 1993.7.3 Уб, хөдөлмөр 1943-
103 Батсүмбэрэл Банзрагч 1993.7.9 Ар 1-р сургууль багш, физик 1940-
104 Жамъяншарав Дүгэр 1994.7.5 ХАХТєвийн захирал, газарзүй (2007 AB) 1940-
105 Самбуу Ишбалжир 1994.12.6 ТИС 1930-
106 Доржсүрэн Банди 1995.1.26 Уб 38, 82-р сур зєвлєх монгол хэл 1945-
107 Шархүү Зулхүү 1995.1.26 Уб 4-р сургууль, орос хэл 1943
108 Жигжид Нямжав 1995.1.26 ХЄ Мєрєн сум, тоо  1950-
109 Чүлтэмсүрэн Жаргалсайхан 1995.5.25 Хүүхдийн ордон, хөдөлмөр  1953-
110 үнэнбилэг Маам 1996.4.4 Уб 11-р сургууль,  тоо (2005 AB) 1940-
111 Дэмчиг Мядаг 1996.7.5 ДА 9-р сургууль, бага анги 1943-
112 Даваасүрэн Ганчимэг 1997.3.1 БУ Булган сум, бага анги 1945
113 Чилхаажав Авдай 1997.3.1 ТИС (2006.07.04 AB) 1943-
114 Оролжав Отгонсүрэн 1997.3.1 УБИС, физик (2004 AB) 1928-
115 Намжил Єлзий 1997.3.1 ДУ 1-р сургууль, тоо   1941-
116 Цэдэн Жамсран 1997.11.14 МУИС, Биологи 1945-
117 Гомбын Миеэгомбо 1997.11.14 МУИС, эдийн засаг 1936-
118 Осор Шагдарсүрэн 1997.11.15 МУИС, түүх газарзүй 1929-
119 Шагдар Пүрэвжав 1997 хөдөлмөр  1935-
120 Цэрэн Батнасан 1997 физик 1950-
121 Lham Gantumer 1998 бага анги 1948-
122 Tulshig Tuvshin 1998 сурган 1957-
123 Sharav Shiiter 1998 Биологи 1941-
124 Arts Damdin 1998 инженер 1931-1998
125 Gonchig Bazar 1998 инженер 1933
126 Ajush Batnasan 1999 физик 1929-
127 Shirbalsan Tserenpuntsag 1999 малын эмч 1933-
128 Mijid Yunden 1999 хими 1933-
129 Badamhand Shijirbaatar 1999  эмч 1941-
130 Magadsamba Banzragch 1999 физик 1935-
131 Ganjaa Jambaa 1999 эмч 1929-
132 Niyaza Bayalhaan 1999 казах хэл 1930-
133 Мөнхжаргал Алтай

1999

Уб 48-р сургууль,  тоо  19??-1999
134 Dagdan Batchuluun

1999

орос хэл 1938-
135 Tsogt Lantuu

1999

сурган 1935-
136 Raash Maabazar

1999

Завхан, физик 1945-
137 Natsagdroj Tumen-Olzii

1999

монгол хэл 1947-
138 Дамба Шагдар

1999

УБДС, тоо  1930-
139 Anand Lhamsuren

1999

бага анги 1940-
140 Tsegmed Bazargochoo

1999

түүх 1943-
141 Arild Sharhuu

1999

орос хэл 1937-
142 Avirmed Bayajih 2000 газарзүй 1936-
143 Gunchin Dashdavaa 2000 хөгжим 1930-
144 Dashjin Nyamhuu 2000 эмч 1947-
145 Шарав Shagdar 2000 Газарчин дээд, газарзүй (2006.01.26 AB) 1933-
146 Luvsantseren Galmandah 2000 хөгжим 1952-
147 Tsendhuu Hand 2000 физик 1942-
148 Tseveen Olziihutag 2000 монгол хэл 1922-
149 Sahariya Darjaa 2000 тоо 1938-
150 Dendev Gonchig 2000 XAA 1930-
151 Tsedev Unerbayan 2000 монгол хэл 1949-
152 Lodoi Шагдар 2000 эмч 1936-
153 Damba Oyuntsetseg 2000 монгол хэл 1947-
154 Zeveg Tseveenravdan 2000 монгол хэл 1947-
155 Naranhuu Sosor 2000 бага анги 1945-
156 Tovuu Batsuh 2000 эмч 1930-
157 Tumenbayar Dashtseden

2001

монгол хэл 1924-
158 Dendev Badarch

2001

TIS, инженер 1954-
159 Jigjidsuren Altangerel

2001

хэл 1942-
160 Tsevegmid Surenhorloo

2001

түүх 1919-
161 Gaanjuur Tserendorj

2001

биеийн тамир 1938-
162 Tsamba Tuvshintugs

2001

Хүүхдийн төв, хэл 1947-
163 Choijin Gegeenjav

2001

бага анги 1947-
164 Sandagdorj Handsuren

2001

эдийн засаг 1936-
165 Geleg Sharav

2001

газарзүй 1938-
166 Darjaa Badarch

2001

захирал 1946-
167 Huder Gendendaram

2001

XAA 1939-
168 Yanjin Tsedenbal

2001

тоо 1947-
169 Yu Rinchin

2001

биеийн тамир 1936-
170 Jamyan Nyamsuren

2001

эдийн засаг 1936-
171 Namjil Davaajav

2001

зураг 1946-
172 Sunrav Bold

2001

газарзүй 1943-
173 Tamjiv Gavaa

2001

монгол хэл 1928-
174 Choimbol Togoohuu

2001

тоо 1940-
175 Nyamrinchin Tumerbaatar

2001

хөдөлмөр  1942-
176 Jamyan Naidan

2001

хөгжим 1952-
177 Namsraijav Altangerel

2001

физик 1940-
178 Dorjderem Sanjsuren

2001

холбоо 1949-
179 Tsedev Gunsee

2001

бага анги 1948-
180 Gungaajantsan Dashdondog

2001

тоо 1942-
181 Puntsag Renjin 2002 монгол хэл 1928-
182 Dangaa Baigal 2002 орос хэл 1952-
183 Sharav Choimaa 2002 МУИС, монгол хэл 1952-
184 Sereenen Maidarjav 2002 цэцэрлэгийн багш  
185 Sereenen Галсан 2002 орос хэл (AB 2008.07.09) 1931-
186 G Bizyajav 2002 монгол хэл 1932-
187 Shunuu Chuluunbor 2002 монгол хэл 1942-
188 Daachaa Dorj 2002 хими 1945-
189 Gombosuren Batmunkh 2002 эмч 1937-
190 Nyam Jadamba 2002 тоо 1944-
191 Tserenhuu Dashdolgor

2003

бага анги 1950-
192 Dagva Janchiv

2003

зураг 1940-
193 Densmaa Dungerdorj 

2003

эмч 1941-
194 Jargal Lhamsuren

2003

геологич 1940-
195 Naidan Batsuh

2003.06

геологич 1942
196 Chultem Sharhuu

2003.06

биеийн тамир 1942-
197 Abish Mekei 2004 МУИС, тоо  
         
         
         
         
         
         
         
           
  Sanjhuu Tsetsgee 2005.07.08
  Avirmed Biniye 2005.07.26.
  Begz Chuluundorj 2005.10.27
  Dondog Dagvadorj 2005.10.27    
  Tsegmed Suhbaatar 2005.11.24    
  Luvsannyam Gavalmaa 2006.01.26 1-r surguli baga angiin bassh  
  Jadamba Purevjav 2006.01.26 11-r surguuli  
  Dandar Dashiimaa 2006.01.26 SUIS duulaach  
  Nanzad Tsend 2006.01.26 Tsetsee gun college  
  Tsedenbal Batsuuri 2006.01.26 UBIS  
  Rinchen Indra 2006.01.26 HAAIS buteegdehuun sudlal  
  Bat Tumen 2006.03.16 BHISurguuli  
  Badrah Surmaajav 2006.05.31    
  Demberel Amgalan 2006.06.26    
  Namsrai Nyam-Osor 2006.07.04    
  Aduuch Gantogtoh 2006.07.05    
  Luvsandoo Munhee 2006.07.06    
  Sereeter Batmunkh 2006.07.06    
  Sanzbegj Tumer-Ochir 2006.07.10    
  Sanj Tsendsuren 2006.07.19    
  Chuluungombo Tserendulam 2006.08.25    
  Dugerjav Handaa 2006.08.30    
  Yondonjav Erdenetsetseg 2006.08.30    
  Baljinnyam Baldangombo 2006.08.30    
  Legtseg Uvgen 2006.08.30 MUIS math  
  Sambuu Lambaa 2006.08.30    
  Choirog Otgonbayar 2006.11.23    
  Lundaa Batmunkh 2006.11.23    
  Badam Tserenjav 2006.11.23    
  Dorig Jamyan 2006.11.23    
  Zundui Maanijav 2006.12.26    
  Luuzan Dambadorj 2006.12.26    
  Zandan Enebish 2007.02.15    
  Damdinsuren Tsend 2007.02.15 UBDS  
  Sanj Tserendulam 2007.04.25 Zavhan Uliastai sum 4-r surguuli  
  Radnaa Bavuudorj 2007.04.25 Bayanzurh duureg Shine mongol ahlah sur  
  Radnaased Sanjaasuren 2007.04.25 MUIS Himi  
  Dorjpalam Tsogzolmaa 2007.05.17 Nairamdlyn niigemle Mongolyn evlel  
  Bor Ishtsogt 2007.05.17 Mongolyn huuhdiin ordny zahiral  
  Sanj Dashiimaa 2007.05.17 MUIS math  
  Dansranjav Lhagva 2007.07.06 Mongol Solongos tehnikin college  
  Tserendorj Dashdorj 2007.07.06 MUIS mat  
  Danzan Hishigsuren 2007.08.30 23-r surguuli mongol hel bagsh  
  Tamjav Tavhai 2007.08.30 Uverhangai Arvaiheer sum Merged sur  
  Puntsag Bataa 2007.08.30 HAAIS niigem uhaany bagsh  
  Doljinhuu Tserendolgor 2007.08.30 Han-Uul duureg 1-r surguuli  
  Choijiljav Tsedenbal 2007.08.30 Bagshiin Ih surguuli zahiral  
  Horol Shaghuu 2007.09.25    
  Gunchin Dashgan 2007.11.22    
  Samdan Luvsannorov 2007.11.12    
  Jamts Baatar 2008.01.10 UBIS  
  Suren Muumee 2008.01.10 MUIS mongol hel  
  Sumiya Nergui 2008.02.05 Niisleliin 93-r surguuli  
  Byamba Davaasuren 2008.02.05 UBIS  
  Chadraabal Tungalag 2008.03.03 Hugjim bujigiin college  
  Rendoo Urtnasan 2008.03.03 SUIS jujig  
  Luvsanchoidor Altantsetseg 2008.05.02 Hugjim bujig college  
  Ravdan Dugersuren 2008.05.02 105-r surguuli zahrial  
  Jagraa Dorjsuren 2008.05.02 97-r surguuli  
  Dash Sodnomgombo 2008.05.02 MUIS niigem  
  Tumerbaatar Dorjduger 2008.05.27 Huvsgel Bolovsrol soyolyn gazar  
  Mijiddorj Togtohnyam 2008.05.27 Huuhdiin tulee undesnii tuv zahiral  
  Ochir Tsevegdorj 2008.05.27 Ulaanbaatar ih surguuli  
  Samdan Urmaa 2008.06.18 Bayangol 89-r tsetsereleg  
  Baldansambuu Damdin 2008.06.18 MUIS gadaad hel  
  Suren Tserenpil 2008.07.09    
  Revdel Regzzendorj 2008.07.09    
  Has Dagiisuren 2008.08.28    
  Dorj Chuluunsuren 2008.08.28    
  Chultem Tsevelmaa 2008.08.28    
  Chogsuren Duguitsagaan 2008.08.28    
  Sandag Byambasuren 2008.08.28    
  Puntsag Sanjid 2008.08.28    
Hurel Suhbaatar 2008.08.28
  Uvsh Doyod 2008.08.28  
  Darjaa Rina 2008.09.30    
  Nurzed Lhagva 2008.09.30    
  Tseren Demberel 2008.10.21    
  Gongor Lhagvasuren 2008.10.21